poniedziałek, 18 listopada 2019r., Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Poczesna sukcesy zdjęcia e-learning kontakt   


Rok szkolny 2007/2008

Laureaci konkursów przedmiotowych - historia - Andżelika Jędrzejewska, Magdalena Krzyczmonik, Tomasz Mraz.

Finaliści konkursów przedmiotowych - matematyka - Adam Lach, historia - Weronika Mehr.

I miejsce w eliminacjach gminnych, powiatowych i międzypowiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - Tomasz Mraz, Szymon Szumera i Karolina Krok.

I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym INFOGIMUS - Piotr Schröder, finalista - Wojciech Olszewski

Finalista w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Informatycznej (Szczecin) - Konrad Wawrzyńczak

I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznyn na grafikę komputerową "Bezpieczny? Internet" - Anita Wąż

Laureaci I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters - drużyna w składzie: Wojciech Olszewski, Piotr Schröder, Bartosz Rakowski, Konrad Wawrzyńczak

Laureat IV Powiatowego Jurajskiego Konkursu Informatycznego - Konrad Wawrzyńczak, finaliści Wojciech Olszewski i Piotr Schröder

I miejsce w III Powiatowym Konkursie Ekologicznym w Starczy - Katarzyna Grabińska

III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym w Starczy - drużyna w składzie: Andżelika Jędrzejewska, Maria Turek, Piotr Schröder.

II miejsce w III Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Parki Narodowe" - Piotr Schröder i II miejsce - drużyna w składzie: Andżelika Jędrzejewska, Maria Turek, Piotr Schröder.

III miejsce w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Demokracji - Maria Turek oraz III miejsce drużyna w składzie: Maria Turek, Piotr Schröder.

Wyróżnienie w IV Międzynarodowym Biennale Sztuki Książki - Weronika Mehr

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "112 w trudnej sprawie nie używaj przy zabawie" - Kamila Nocoń (etap wojewódzki)raz wyróżnienia na etapie powiatowym - Monika Kołodziejczyk i Szymon Szumera.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursi Plastycznym "Tęcza" - Monika Wożniak, Weronika Mehr, Wojciech Olszewski Kamila Nocoń

II miejsce w IV Festiwalu Piosenki Europejskiej w Konopiskach - Sylwia Nowak, wyróżnienie - Karolina Strąk.

Wyróżnienie w konkursie Powiatowym "Polska od Schengen do Traktatu Lizbońskiego" - Marlena Polaczkiewicz Laureaci konkursu "Młody europejczyk" - Piotr Schröder, Szymon Szymera, Maria Turek.




Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego
42-262 Kolonia Poczesna
ul. Bankowa 7
tel./fax 0-34 3274873


Wi-Fi dla szkół

Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na 2 lata szkolne 2011/2012, 2012/2013


Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na 2 lata szkolne 2009/2010, 2010/2011

Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na rok szkolny 2008/2009

Certyfikat Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.








uwagi z dzienniczków

"Po napisaniu kartkówki nie oddał jej twierdząc, że zostawił ją w domu."

© Copyright 2002-2016 Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Poczesnej