poniedziałek, 27 maja 2019r., do wakacji pozostało 27 dniImieniny: Amandy, Jana, Juliana
Poczesna sukcesy zdjęcia e-learning kontakt   



Rok szkolny 2012/2013

Konkursy na szczeblu ogólnopolskim
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja rodzina na rowerowym szlaku" - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie "Podróże Koziołka Matołka" - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w Ogólopolskim Konkursie Ekologicznym Eko - Planeta - Anna Bednarek kl. IA

wyróżnienie w kategorii Malarstwo II grupa wiekowa w konkursie plastycznym w VIII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej - Zakopane 2013 - Anna Bednarek kl. IA

dyplom za udział w konkursie w ramch ogólnoplskiej kampani Zachowaj Trzeźwy Umysł - Natalia Cierpiał kl. IIB

dyplom za udział w konkursie w ramch ogólnoplskiej kampani Zachowaj Trzeźwy Umysł - Weronika Janczyk kl. IIIA

wyróżnienie - w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Radość Kibica w obiektywie" - Michał Skorupa kl. IIB


Konkursy na szczeblu wojewódzkim
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Chipset" - Tomasz Masłoń i Mateusz Dobosz kl. IIIB

IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Chipset" - Michał Markowski i Ignacy Jan Nowicki kl. IIIA

V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Chipset" - Bartłomiej Jędrzejczyk kl. IIIB i Kacper Srokosz kl. IIIA

I miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym " Sznupek radzi jak się zimą bawić" - Anna Bednarek kl. IA

I miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Architektura Mojego Krajobrazu" - Anna Bednarek kl. IA

dwyróżnienie w XI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Architektura Mojego Krajobrazu" - Justyna szyja kl. IIIB

I miejsce w VIII Wielkanocnym Konkursie Plastycznym " Moja Rodzina przy stole Wielkanocnym" - Anna Bednarek kl. IA


Konkursy na szczeblu powiatowym

II miejsce w I Powiatowym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z najpiękniejszego miejsca naszego powiatu" - Klaudia Dzięba kl. IIB

I miejsce w I Powiatowym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z najpiękniejszego miejsca naszego powiatu" - Daniel Bartocha kl. IA

II miejsce w Plenerowym Festiwalu Młodych Wykonawvców i Twórców Muzycznych - Kamila Korzekwa kl. IIIB

wyróżnienie w IV konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży "Nasza Jura" Historia Jury - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w Galii Piosenki Dziecięcej - Weronika Janczyk kl. IIIA

I miejsce w V Powiatowym konkursie "Tajniki techniki" - Tomasz Masłoń kl. IIIB

II miejsce w V Powiatowym konkursie "Tajniki techniki" - Bartłomiej Jędrzejczyk kl. IIIB

II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Kochane zwierzaki" - Patrycja Pudło kl. IIIB

I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Kochane zwierzaki" - Justyna Szyja kl. IIIB

V miejsce dla drużyny z Gimnazjum w Poczesnej w V Powiatowym Konkursie "Tercet Matematyczno Przyrodniczy" - Bartłomiej Jędrzejczyk kl. IIIB, Szymon Cierpiał IIIA, Tomasz Masłoń kl. IIIB

Wyróżnienie w XIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Bliżej Ekologii" - Szymon Cierpiał kl. IIIA, Bartłomiej Jędrzejczyk IIIB, Patryk Stolarski IIIB

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w siatkówce plażowej chłpoców - Kamil Nowak kl. IIA, Szymon Bereza kl. IIA

I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Malarskim "Portret Mojej Mamy" - Justynaq Szyja kl. IIIB

wyrożnienie w IV Powiatowym Konkursie Malarskim "Portret Mojej Mamy" - Paulina grzyb kl. IIIB

II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Narodowe Skarby Polski, Parki narodowe i krajobrazowe" - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Narodowe Skarby Polski, Parki narodowe i krajobrazowe" - Michał Kisiel kl. IIIB

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Na najładniejszą Palmę Wielkanocną - Mateusz Krakowian kl. IIA

III miejsce w I Powiatowym Konkursie wiedzy o Armii Krajowej dla uczniów szkół gimnazjalnych - Patrycja Pudło kl. IIIB

IV miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - Angelika Turek kl. IIIA, Natalia Stefańska kl. IA, Klaudia Dzięba kl. IIB, Klaudia Kukuła kl. IIA, Paulina Sosnowska kl. IB, Weronika Janczyk kl. IIIA, Wiktoria Szumera kl. IA

wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły" - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej chłopców o Puchar Wójta Gminy Konopiska - Krakowian Mateusz kl. IIA, Wrzosowski Mateusz kl. IIA, Międła Konrad IIA, Kamil Mrożek IIA, Damian Tomala IIA, Bartłomiej Kędzia IIB, Kamil Ujma IIB, Maciej Bilski kl. IIIA

I m-ce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym w kategorii kadetów. - Michał Skorupa IIB

III miejsce w IX Powiatowym Festiwalu Piosenki Europejskiej - Wiktoria Wolska IIIA

II miejsce w IX Powiatowym Festiwalu Piosenki Europejskiej - Kamila Korzekwa IIIB

II miejsce w XI Jurajskim Konkursie Plastycznym Tradycyjne Ozdoby Choinkowe - Aleksandra Kita IA

I miejsce w XI Jurajskim Konkursie Plastycznym Tradycyjne Ozdoby Choinkowe - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w XI Jurajskim Konkursie Plastycznym Tradycyjne Ozdoby Choinkowe - Natalia Cierpiał kl. IIB

I miejsce w Mięzypowiatowym Konkursie plastycznym "Anioł 2012" w kategorii Gimnazjum - Anna Bednarek kl. IA

Powiatowy konkurs wiedzy HIV/AIDS-WYRÓŻNIENIE - Natalia Cierpiał kl. IIB

I miejsce na najlepsze hasło programu "Trzymaj Formę" - Gimnazjum w Poczesnej


Konkursy na szczeblu gminnym
II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców - Michał Skorupa kl. IIB, Kamil Nowak kl. IIA, Jakub Gagat IA

II miejsce w I Gminnym Przeglądzie Pieśni Maryjnej " Idziemy z Tobą Matko" - Weronika Janczyk kl. IIIA

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - Klaudia Tekiela IIA, Patrycja Zemlak IIA

I miejsce w Otwartym Turnieju w koszykówce dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Poczesna - Weronika Janczyk kl. IIIA, Patrycja Pudło kl. IIIB, Justyna Szyja kl. IIIB, Justyna Rak kl. IIIB, Agata Bolkowska kl. IIA, Kinga Kaźmierczak kl. IIB, Oliwia Bartnik kl. IIB, Klaudia Kukuła kl. IIA, Adrianna Jelonek kl. IIA, Paulina Ścigała kl. IIIB, Klaudia Dzięba kl. IIB

IV miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt w Ramach Sportowej Ligi Gimnazjów - Wiktoria Szumera kl. IA, Aleksandra Kita kl. IA, Natalia Stefańska kl. IA, Magdalena Borecka kl. IA, Martyna Sławińska kl. IB, Oliwia Bartnik kl. IIB,Kinga Kuziorowicz

I miejsce w kategorii młodzież ze szkół gimnazjalnych w VIII Konkursie plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa" - Anna Bednarek kl. IA

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt - Patrycja Pudło kl. IIIB, Weronika Janczyk kl. IIIA, Justyna Rak kl. IIIB, Angelika Turek kl. IIIA, Adrianna Jelonek kl. IIA, Oliwia Bartnik kl. IIB, Kinga Kuziorowicz kl. IIB,

III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców - Radosław Kocot IIIA, Aureliusz Nierobiś kl. IIIB, Szymon Bereza kl. IIA, Kamil Nowak kl. IIA, Mateusz Wrzosowski kl. IIA, Bartłomiej Kędzia IIB, Artur Koclęga IIA,




Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego
42-262 Kolonia Poczesna
ul. Bankowa 7
tel./fax 0-34 3274873


Wi-Fi dla szkół

Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na 2 lata szkolne 2011/2012, 2012/2013


Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na 2 lata szkolne 2009/2010, 2010/2011

Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na rok szkolny 2008/2009

Certyfikat Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.








uwagi z dzienniczków

"Chowa się pod ławkę i nie chce wyjść na przerwę."

© Copyright 2002-2016 Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Poczesnej