piątek, 19 lipca 2019r., Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Poczesna sukcesy zdjęcia e-learning kontakt   



Rok szkolny 2013/2014

Konkursy na szczeblu ogólnopolskim
wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na film promujący zasady savoir - vivre "Od ignoranta do eleganta" - Anna Bednarek IIa, Milena Bilska IIa op. Michał Szczepanik

I miejsce w IV Olimpiadzie Języka angielskiego dla gimnazjalistów (wariant grupowy) w kategorii "detale historyczne" - Anna Bednarek IIa, Milena Bilska IIa, Natalia Stefańska IIa op. Katarzyna Kołodziejczyk

I miejsce w konkursie grafiki komputerowej "Pomyśl zanim wrzucisz" - Anna Bednarek kl. IIa op. Urszula Muszalska

szczególne wyróżnienie w X Ogólnopolski Konkursie Plastycznym "Moja muzyka" - Anna Bednarek kl. IIa op. Iwona Nocoń

9 miejsce w ogólnopolskim konkursaie przedmiotowym PANDA 2014 z biologii na poziomie klasy II gimnazjum - Agnieszka Jędryka IIa op. Michał Szczepanik

Laureatki konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - Agata Bolkowska, Kamila Szwaja, Adrianna Jelonek, Anna Bednarek, Angelika Jakubczyk op. Iwona Skorupa

wyróżnienie w IV Olimpiadzie z Języka angielskiego dla gimnazjalistów (wariant grupowy) w kategorii "Mistrzowie języka" - Anna Bednarek IIa, Milena Bilska IIa, Natalia Stefańska IIa op. Katarzyna Kołodziejczyk

wyróżnienie w IV Olimpiadzie z Języka angielskiego dla gimnazjalistów (wariant grupowy) w kategorii "Kreślone ołówkiem" - Karolina Bednarz IIIb, Natalia Cierpiał IIIb, Klaudia Dzięba IIIb, Karolina Popczyk IIIa op. Katarzyna Kołodziejczyk

wyróżnienie w IV Olimpiadzie z Języka angielskiego dla gimnazjalistów (wariant grupowy) w kategorii "Technika kolażu" - Agata Bolkowska IIIa, Adrianna Jelonek IIIa, Klaudia Kukuła IIIa, Adrianna Małek IIIa op. Katarzyna Kołodziejczyk

dyplom za udział w konkursie w ramch ogólnoplskiej kampani Zachowaj Trzeźwy Umysł - Kinga Kuziorowicz IIIB, Anna Bednarek IIa, Milena Bilska IIa op. Iwona Skorupa


Konkursy na szczeblu wojewódzkim
laureat konkursu przedmiotowego z fizyki - Przemysław Wewiór IIIa op. Agnieszka Królak
finalista konkursu przedmiotowego z matematyki - Przemysław Wewiór IIIa op. Ewa Krok
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Tuwim na poważnie i na wesoło" - Małek Adrianna IIIa op. Iwona Nocoń

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Tuwim na poważnie i na wesoło" - Anna Bednarek kl. IIa op. Iwona Nocoń

wyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej Myszków 2013 - ROK w Częstochowie - Aleksandra Błaszak Ib op. Wiesława Leonarcik

II miejsce w konkursie plastycznym "Sznupek radzi, jak zimą bezpiecznie się bawić" - Anna Bednarek kl. IIa op. Iwona Nocoń

IX miejsce w tenisie stołowym chłopców w X Finale Gimnazjady Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego - Michał Skorupa IIIb, Jakub Dąbek Ia, Gagat Jakub IIa op. Patryk Kozłowski

XI miejsce w tenisie stołowym dziewcząt w X Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego - Aleksandra Górska Ia, Patrycja Zemlak IIIa, Klaudia Tekiela IIIa op. Iwona Skorupa

I miejsce w kategorii klasy I - III gimnazjum w XII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Architektura Mojego Krajobrazu - Anna Bednarek kl. IIa op. Iwona Nocoń

II miejsce w kategorii klasy III gimnazjum w XII Wojewódzkim Konkursike Plastycznym Architektura Krajobrazu - Weronika Dobosz Ibop. Iwona Nocoń

Nagroda I stopnia w V Wojewódzkim Konkursie Plastyucznym dla dzieci i młodzieży z cyklu "Świat, jakim go widzę" nt. "Ludzie i praca" za pracę "Chirurg" w grupie 13-16 lat - Anna Bednarek kl. IIa op. Iwona Nocoń


Konkursy na szczeblu powiatowym

II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły" - Anna Bednarek kl. IIa op. Iwona Nocoń

III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym 330 rocznica wiktorii wiedeńskiej "Z dziejów wojskowości Rzeczypospolitej XVII wieku" - Klaudia Dzięba IIIb op. Teresa Szymczyk

III miejsce w IX Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego - Aleksandra Błaszak Ib op. Wiesława Leonarcik

wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym Stop Cyberprzemocy - Wiktoria Machniak IIb, Kamila Szczygłowska IIB op. Iwona Nocoń <

udział w Regionalnym Konkursie Plastycznym Stop Cyberprzemocy - Klaudia Caban IIb, Wiktoria Prysak IIb, Mateusz Pyrkosz IIIb, Oliwia Bartnik IIIb op. Iwona Nocoń

I miejsce w konkursie na piosenkę "Zielone w duszy granie" zorganizowany w ramach akcji "Sprzątanie Swiata 2013" - Anna Bednarek kl. IIa op. Wiesława Leonarcik

I miejsce w XII Jurajskim Konkursie Plastycznym "Tradycyjne Ozdoby Choinkowe" - Anna Bednarek kl. IIa op. Iwona Nocoń

I miejsce w konkursie plastycznym "Marzenia Bezdomnego Reksia" - Anna Bednarek kl. IIa op. Iwona Nocoń

I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym "Kazimierz Pułaski i jego czasy" - Dawid Mraz kl. IIa op. Teresa Szymczyk

V miejsce dla drużyny z Gimnazjum w Poczesnej w V Powiatowym Konkursie "Tercet Matematyczno Przyrodniczy" - Bartłomiej Jędrzejczyk kl. IIIB, Szymon Cierpiał IIIA, Tomasz Masłoń kl. IIIB

Wyróżnienie w XIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Bliżej Ekologii" - Szymon Cierpiał kl. IIIA, Bartłomiej Jędrzejczyk IIIB, Patryk Stolarski IIIB

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w siatkówce plażowej chłpoców - Kamil Nowak kl. IIA, Szymon Bereza kl. IIA

I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Malarskim "Portret Mojej Mamy" - Justynaq Szyja kl. IIIB

wyrożnienie w IV Powiatowym Konkursie Malarskim "Portret Mojej Mamy" - Paulina grzyb kl. IIIB

II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Narodowe Skarby Polski, Parki narodowe i krajobrazowe" - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Narodowe Skarby Polski, Parki narodowe i krajobrazowe" - Michał Kisiel kl. IIIB

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Na najładniejszą Palmę Wielkanocną - Mateusz Krakowian kl. IIA

III miejsce w I Powiatowym Konkursie wiedzy o Armii Krajowej dla uczniów szkół gimnazjalnych - Patrycja Pudło kl. IIIB

IV miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - Angelika Turek kl. IIIA, Natalia Stefańska kl. IA, Klaudia Dzięba kl. IIB, Klaudia Kukuła kl. IIA, Paulina Sosnowska kl. IB, Weronika Janczyk kl. IIIA, Wiktoria Szumera kl. IA

wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły" - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej chłopców o Puchar Wójta Gminy Konopiska - Krakowian Mateusz kl. IIA, Wrzosowski Mateusz kl. IIA, Międła Konrad IIA, Kamil Mrożek IIA, Damian Tomala IIA, Bartłomiej Kędzia IIB, Kamil Ujma IIB, Maciej Bilski kl. IIIA

I m-ce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym w kategorii kadetów. - Michał Skorupa IIB

III miejsce w IX Powiatowym Festiwalu Piosenki Europejskiej - Wiktoria Wolska IIIA

II miejsce w IX Powiatowym Festiwalu Piosenki Europejskiej - Kamila Korzekwa IIIB

II miejsce w XI Jurajskim Konkursie Plastycznym Tradycyjne Ozdoby Choinkowe - Aleksandra Kita IA

I miejsce w XI Jurajskim Konkursie Plastycznym Tradycyjne Ozdoby Choinkowe - Anna Bednarek kl. IA

III miejsce w XI Jurajskim Konkursie Plastycznym Tradycyjne Ozdoby Choinkowe - Natalia Cierpiał kl. IIB

I miejsce w Mięzypowiatowym Konkursie plastycznym "Anioł 2012" w kategorii Gimnazjum - Anna Bednarek kl. IA

Powiatowy konkurs wiedzy HIV/AIDS-WYRÓŻNIENIE - Natalia Cierpiał kl. IIB

I miejsce na najlepsze hasło programu "Trzymaj Formę" - Gimnazjum w Poczesnej


Konkursy na szczeblu gminnym
II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców - Michał Skorupa kl. IIB, Kamil Nowak kl. IIA, Jakub Gagat IA

II miejsce w I Gminnym Przeglądzie Pieśni Maryjnej " Idziemy z Tobą Matko" - Weronika Janczyk kl. IIIA

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - Klaudia Tekiela IIA, Patrycja Zemlak IIA

I miejsce w Otwartym Turnieju w koszykówce dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Poczesna - Weronika Janczyk kl. IIIA, Patrycja Pudło kl. IIIB, Justyna Szyja kl. IIIB, Justyna Rak kl. IIIB, Agata Bolkowska kl. IIA, Kinga Kaźmierczak kl. IIB, Oliwia Bartnik kl. IIB, Klaudia Kukuła kl. IIA, Adrianna Jelonek kl. IIA, Paulina Ścigała kl. IIIB, Klaudia Dzięba kl. IIB

IV miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt w Ramach Sportowej Ligi Gimnazjów - Wiktoria Szumera kl. IA, Aleksandra Kita kl. IA, Natalia Stefańska kl. IA, Magdalena Borecka kl. IA, Martyna Sławińska kl. IB, Oliwia Bartnik kl. IIB,Kinga Kuziorowicz

I miejsce w kategorii młodzież ze szkół gimnazjalnych w VIII Konkursie plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa" - Anna Bednarek kl. IA

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt - Patrycja Pudło kl. IIIB, Weronika Janczyk kl. IIIA, Justyna Rak kl. IIIB, Angelika Turek kl. IIIA, Adrianna Jelonek kl. IIA, Oliwia Bartnik kl. IIB, Kinga Kuziorowicz kl. IIB,

III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców - Radosław Kocot IIIA, Aureliusz Nierobiś kl. IIIB, Szymon Bereza kl. IIA, Kamil Nowak kl. IIA, Mateusz Wrzosowski kl. IIA, Bartłomiej Kędzia IIB, Artur Koclęga IIA,




Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego
42-262 Kolonia Poczesna
ul. Bankowa 7
tel./fax 0-34 3274873


Wi-Fi dla szkół

Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na 2 lata szkolne 2011/2012, 2012/2013


Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na 2 lata szkolne 2009/2010, 2010/2011

Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na rok szkolny 2008/2009

Certyfikat Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.








uwagi z dzienniczków

"Zjada ściągi po klasówce."

© Copyright 2002-2016 Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Poczesnej