poniedziałek, 27 maja 2019r., do wakacji pozostało 27 dniImieniny: Amandy, Jana, Juliana
Poczesna sukcesy zdjęcia e-learning kontakt   



Rok szkolny 2014/2015

Konkursy na szczeblu ogólnopolskim

laureatki 5 edycji konkursu "Sprzączki i Guziki z Orzełkiem ze rdzy……" organizowanego przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej - Anna Bednarek i Milena Bilska IIIa op. Teresa Szymczyk

laureatki konkursu "Zachowaj Trzeźwy Umysł" organizowanego przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej - Julia Rogacz II A, Anna Bednarek IIIA, Kinga Muchla, Krystyna Macherzyńska op. Iwona Skorupa

wyróżnienie w konkursie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na komiks o handlu ludźmi "Handel ludźmi moimi oczami" organizowanego przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej - Anna Bednarek IIIA op. Michał Szczepanik

laureatka konkursu w Programie "Zachowaj Trzeźwy Umysł" organizowanego przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej - Anna Bednarek IIIAop. Iwona Skorupa

międzynarodowy certyfikat programu KIK 34 - "Szkoła przyjazna żywieniu i aktywności fizycznej" uczniowie Gimnazjum w Poczesnej op. Iwona Skorupa

Konkursy na szczeblu wojewódzkim

II miejsce w kategorii soliści 13-15 lat w XIX Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej - Aleksandra Błaszak IIB op. W. Leonarcik

Konkursy na szczeblu powiatowym

I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii Szkoły Gimnazjalne - Wiktoria Szumera IIIA, Aleksandra Kita IIIA, Natalia Stefańska IIIA, Magda Borecka IIIA, Milena Bilska IIIA, Anna Bednarek IIIA, Paulina Sosnowska IIIB, Klaudia Caban IIIB, Katarzyna Turek IIA, Weronika Dobosz IIB, Iga Łanowy IIB, Monika Śmietana IIB, Katarzyna Ginał IA op. Iwona Skorupa

II miejsce w V Konkursie Fotograficznym "Piękno Ziemi Częstochowskiej" pod patronatem Starosty Częstochowskiego Andrzeja Kwapisza za zdjęcie " Żółte na czerwonym" - Anna Bednarek kl. IIIa op. Iwona Nocoń

wyróżnienie w konkursie na fotoreportaż "Dostrzec duszę przyrody" zorganizowanym w ramach akcji "Sprzątanie Świata 2014" - Anna Bednarek kl. IIIa op. Michał Szczepanik

I miejsce w konkursie fotograficznym "Uchwycone w zielonym kadrze" zorganizowanym w ramach akcji "Sprzątanie Świata 2014" - Anna Bednarek kl. IIIa op. Michał Szczepanik

I miejsce w kategorii wiekowej - gimnazja i szkoły średnie w Konkursie DESIGN TRZY KOLORY SEGREGACJI - Anna Bednarek kl. IIIa op. Michał Szczepanik

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Konopiska - Adam Rogacz IIIA, Jakub Gagat IIIA, Patryk Kamiński IIIA, Jakub Wawrzyn IIIB, Przemysław Wojtasik IIA, Michalczyk Maciej IIA, Mateusz Kaźmierczak IIA, Mikołaj Kaźmierczak IIA, Adrian Bartnik IIB, Piotr Krzemiński IIB op. Patryk Kozłowski

IX Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy "Anioły i Pierniki" - I m-ce Mateusz Kopaczewski IA, II m-ce Bartosz Ujma IA, wyróżnienie Sandra Strzelecka IIIBop. Iwona Nocoń

I miejsce w Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego pod Patronatem Delegatury KO w Częstochowie - Julia Nemś IA op. Elżbieta Grzyb

II miejsce w XIII Jurajskim Konkursie Plastycznym "Tradycyjne Ozdoby Choinkowe" - Anna Bednarek kl. IIIa op. Iwona Nocoń

II miejsce w VII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum - Jakub Wawrzyn IIIB, Adam Rogacz IIIA, Przemysław Wojtasik IIA, Bartosz Mehr IIA, Jakub Gagat IIIA, Maciej Michalczyk IIA, Mateusz Kaźmierczak IIA, Adrian Bartnik IIB, Robert Cierpiał IIIB, Paweł Kamiński IIIA, Emil Karakowian IB, Piotr Krzemiński IIB, Mikołaj Kaźmierczak IIA op. Patryk Kozłowski

II miejsce w II Noworocznym Halowym Turnieju Piki Nożnej o Dyrektora Gimnazjum pod patronatem Wójta Gminy Poczesna - Jakub Wawrzyn IIIB, Maciej Michalczyk IIA, Patryk Kamiński IIIA, Robert Cierpiał IIIB, Mateusz Kaźmierczak IIA, Adrian Bartnik IIB, Bartosz Mehr IIA, Piotr Krzemiński IIB, Emil Krakowian IB, Przemysław Wojtasik IIA, Adam Rogacz IIIA op. Patryk Kozłowski

półfinały do Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Wiktoria Szumera IIIA, Aleksandra Kita IIIA, Magda Borecka IIIA, Milena Bilska IIIA, Anna Bednarek IIIA, Weronika Dobosz IIB, Paulina Sosnowska IIIB, Katarzyna Turek IIA, Sylwia Ligus kl.II.b,Weronika Gorzelak kl.II.B, Anita Rakowska kl.IA, Alicja Górska kl.IA, Katarzyna Ginał kl.I B, Monika Kukuryk kl.III.B op. Iwona Skorupa

dyplom dla najlepszej zawodniczki w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii Szkoły Gimnazjalne - Wiktoria Szumera IIIA op. Iwona Skorupa

Konkursy na szczeblu gminnym

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - Aleksandra Górska IIA, Alicja Górska IB, Katarzyna Ginał IA op. Iwona Skorupa

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców - Jakub Gagat IIIA, Jakub Dąbek IIA, Adrian Droś IIIB op. Patryk Kozłowski

X Konkurs Plastyczny "Szopka Bożonarodzeniowa" - I m-ce Bartosz Ujma IA, II m-ce Anna Bednarek IIIA, wyróżnienie Mateusz Kopaczewski IA op. Iwona Nocoń

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej w kategorii dziewcząt w Ramach Sportowej Ligi Gimnazjów - Wiktoria Szumera IIIA, Aleksandra Kita IIIA, Magda Borecka IIIA, Milena Bilska IIIA, Anna Bednarek IIIA, Monika Kukuryk IIIB, Weronika Dobosz IIB, Sylwia Ligus IIB, Paulina Sosnowska IIIB, Katarzyna Turek IIA, Aleksandra Górska IIA, Aleksandra Tałaj IIB, Klaudia Caban IIIB op. Iwona Skorupa

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej w kategorii chłopców w Ramach Sportowej Ligi Gimnazjów - Adrian Droś IIIB, Adam Rogacz IIIA, Patryk Kamiński IIIA, Jakub Kiedos IIIA, Dawid Mraz IIIA, Jakub Dąbek IIA, Piotr Kulasek IIA, Bartosz Ujma IA, Tomasz Banasiak IA op. Patryk Kozłowski

I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - Aleksandra Górska IIA, Alicja Górska IB, Katarzyna Ginał IA op. Iwona Skorupa




Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego
42-262 Kolonia Poczesna
ul. Bankowa 7
tel./fax 0-34 3274873


Wi-Fi dla szkół

Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na 2 lata szkolne 2011/2012, 2012/2013


Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na 2 lata szkolne 2009/2010, 2010/2011

Szkoła uzyskała
Znak Jakości Interkl@sa
na rok szkolny 2008/2009

Certyfikat Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.








uwagi z dzienniczków

"Wyrwany do odpowiedzi mówi, że nie będzie zeznawał bez adwokata."

© Copyright 2002-2016 Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Poczesnej